KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16452005
nr 1645 2005
Oidentifierad konstnär. Signerad Loré, Daterad -86, Gamla Stan. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 61x60 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 23 september 2024
kl 20:23:05
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
500 kr
600 kr
700 kr
23 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm